If you want to have an easy life, don't become an architect

Firma jest producentem autorskiego, kompletnego rozwiązania do zdalnego odczytu liczników mediów pod marką GlobTree.

Ekosystem GlobTree składa się z systemu nadzoru telemetrycznego z autorską chmurą telemetryczną, aplikacji mobilnych oraz urządzeń telemetrycznych do odczytu ciepła, wody, energii, które zapewniają komunikację z chmurą za pośrednictwem sieci wMBus, GSM, NB-IoT, LoraWAN i innych. Dzięki ciągłemu monitorowaniu odczytanych danych optymalizujemy ich zużycie, co generuje oszczędności i pomaga chronić zasoby naturalne.

Ponadto

Od 2008 r., świadczymy usługi dla sektora administracji publicznej i sektora prywatnego. Misją, która przyświeca nam od początku naszej działalności, jest wspomaganie procesu informatyzacji, co też z zaangażowaniem czynimy poprzez dostarczanie wsparcia technicznego dostosowanego do potrzeb danej organizacji.Od ponad 15 lat świadczymy usługi z zakresu IT, Software House, Outsourcingu. Realizujemy wdrożenia, dzięki którym dostarczamy sprawnie działających i użytecznych systemów informatycznych.

W wyniku pasji, jaką jest programowanie powstały nasze własne produkty, mające zastosowanie w takich obszarach IoT, jak Telemetria, Cloud, GIS czy Systemy Medyczne.

Certyfikaty bezpieczeństwa

ISO/IEC 27018:2019

Ochrona danych osobowych w chmurze obliczeniowej związana z usługą zdalnego odczytu urządzeń pomiarowych.

ISO/IEC 27001:2013

Zarządzanie bezpieczeństwem informacji w zakresie kompleksowej obsługi zdalnego odczytu urządzeń pomiarowych w oparciu o zasoby chmury obliczeniowej.

Członkowie Klastra Zrównoważonej Infrastruktury

Background

Zalety

System GlobTree do zdalnego nadzoru i zarządzania działalnością zakładu łączy interesy dostawców i klientów w jednym miejscu

background

Dostęp do systemu w chmurze

24/7 z każdego miejsca z dostępem do Internetu

background

Najwyższy poziom bezpieczeństwa

świadczony przez dostawców usług w zakresie hostingu danych

background

Motywowanie odbiorców do oszczędzania

poprzez dostęp do aktualnych informacji o stanie liczników, awariach i przewidywanych kosztach

Interesuje Cię współpraca z nami? Skontaktuj się

Adrian Pietnoczka

Prezes Zarządu

Przedsiębiorca. Zrzesza wokół firmy GlobTree innowacyjne podmioty oferujące usługi w Telemetrii, Fintech, GIS, IoT, Industry 4.0. Współtwórca nowego podejścia do biznesu opartego na cross-sellingu z wykorzystaniem kilku współpracujących ze sobą technologii. Skuteczny promotor i inwestor projektów StartUp. Miłośnik piłki siatkowej i wędkarstwa.

apietnoczka(at)globtree.pl

Adrian Świder

Dyrektor IT

Szef działu programistów w GlobTree. W swojej karierze zajmował się zarówno programowaniem, prowadzeniem analizy biznesowej i systemowej oraz zarządzaniem projektami. Inicjator i współorganizator wydarzeń integracyjnych w firmie. Fan kryminałów, horrorów i serialu "Dom z papieru". Interesuje się również architekturą wnętrz.

aswider(at)globtree.pl